paviljon cvijeta zuzuric
KONKURSI

ДЕЦЕМБРАСКИ ПРОДАЈНИ САЛОН- примљени радови

19 Decembar 2017

ДЕЦЕМБРАСКИ ПРОДАЈНИ САЛОН- примљени радови

1.      Стевин Јелена, Вртешка

2.      Ђуровка Михаил, Један дан равнице

3.      Церовић Ана, Торзо 1

                          Торзо 2

4.      Томић Наташа, Толико труда а сунце је негде другде I

5.      Аничин Тони, Риба II

6.      Ракоњац Александра, Калемегдан

                                       Улица

7.      Граовац Зоран, Савско пристаниште

9.      Коковић Милинко, Београд стари град

10.  Остојић Горан и Петровић Јулија, Љубав

11.  Ђекић Драгомир, Букова шума

                                Ливада и небо

                                Сенке ораховог дрвета

12.  Стојановић Теодора, Ноћни цвет

                                     Без назива

13.  Ђаповић Ана, Тло

                          Предео

                          Земљиште

14.  Половина Биљана, Голубац

                                 

15.  Милинковић Влада,  Зелена повеља

16.  Марковић Миона, Sunrise

17.  Гвардиол Мила, Композиција 1

                              Композиција 2

                              Композиција 3

18.  Жарковић Милица, У врту

19.  Кораксић Татјана, Семе 2

20.  Веселинов Николајевић Тања, Контрасти предела

                                                      Лепа инспирација                                             

21.  Перовић Александра, Гвоздена јабука 5

                                      Гвоздена јабука 9

22.  Радисављевић Милица, Лотос

                                          Шкољка

23.  Бојић Драгана, У потрази за непознатим  1

                          

24.  Фишић Тијана, Еквилибрација

                            Медитерански пејзаж

                            Стој на рукама

25.  Радосављевић Љиљана, Композиција у зеленом,

                                           Композиција у ружичастом

                                          

.

26.  Флегер Ивана, Staircase I

                           Game of lights

                            Fire escape I

27.  Станчић Стефан,  City movement III

28.  Милошевић Душица, Путовање једног сна

                                       Ватрени трг

29.  Терзић Божо, Анксио лисица

                         После револуције

                         Бела, салонска левичарка

30.  Урошевић Љубиша, Трагови душе пећине Алтамире

                                    Патина временске чауре

                                    Тиркизни олтар небеског бескраја

31.  Ђорђевић Вања, Креденац

                               Јелени

32.  Дивљан Сретко,  Бикови

                               Инка

33.  Бијелић Горењак Ирена, Хаваи

                                            Аутопут

34.  Тешић Даница, Без назива

                            Без назива

                            Без назива

35.  Јевремовић Светлана,  Сан и његова сенка

36.  Бралетић Јована, Парадајз, банане и фотоапарат

37.  Иветић Гордана, ...соната

38.  Бањевић Веселин, Птица

39.  Ђокић Јелена, Кровови                         

40.  Бекрић Снежана, Пре...

41.  Фићовић Исидора, Истанбулске мачке,

                                    Истанбулске мачке                                   

42.  Качаревић Рада, Мимозе                                                           

43.  Јовановић Александар Бириљ, После свадбе                                                     

44.  Рашић Владимир, Рађање Венере

45.  Маникоса Гриша, Сноп,

46.  Ристић Миодраг, Зелени прапростор

47.  Младеновић Драгана, У природи

                                        Пољубац

48.  Илић Миловановић Верица, Дан и ноћ

                                                 Букет

49.  Богојевић Дејан, Паун                                                           

50.  Копања Милутин, Пролеће

                                 Лето на ....

                                 Цик зора

51.  Шарић Милош, Феникс,

                             Алигатор

52.  Николић Маја, Гарден

                            Писмо

                            Успаванка

53.  Купрешанин Драгана, Медвед Хофман

54.  Гадомски Алина Тодоровић, Кез

55.  Крстић Велизар, Маслине

56.  Будимлија Крстић Наташа, Плави ток

57.  Микача Вукица, Лутка

58.  Апостоловић Милена, Разврат

59.  Новаковић Александра, Срце

60.  Утјешеновић Јелена, Пут

61.  Сремац Сања, Кексана-комплет

62.  Прлинчевић Ивана Ива, Метро

63.  Вучковић Сузана, Парк

                                 Парк

                                 Парк

64.  Пајковић Драгана Додиг, Акт 1

                                             Акт 2

65.  Гавранкапетановић Шемса, Без назива,

66.  Кузмановић Слободан, Сава код Београда

67.  Њаради Владо, Пејзаж број 230

                            Пејзаж број 231

 

                                            

 

   Моле се уметници чији радови нису примљени у року од 5 дана преузму своје радове.